שירות והתקנה

התקנת מיזוג אוויר

התקנת מזגנים בבתים פרטיים, במשרדים ובמקומות ציבוריים הפכה עם השנים לצורך מתבקש ומחייב וזאת בשל הימים החמים הפוקדים אותנו בחודשי הקיץ החמים ואף לשם חימום המבנה בימי החורף הקרים וכתחליף לתנורי החימום והספירלה שבמקרים רבים אף מהווים סכנה הן למבנה והן לשוהים בו.

היצע הקיים כיום בשוק המזגנים הינו נרחב ומגוון, הבא לידי ביטוי בדגמים וסוגים רבים בעלי טכנולוגיה חדישה ומתקדמת המספקת ללקוח שימוש יעיל, קל ונוח.
רכישת מזגנים כרוכה לרב בעלויות גבוהות אשר תשמש ותשרת אותנו לאורך שנים, על כן, טרם התקנת מזגנים יש להתחשב במספר נתונים אשר ישפיעו על בחירת המזגן ויובילו לכדי רכישה כדאית ונכונה.
ראשית כל, יש לאמוד על ייעודו ואופן שימושו של המזגן וכן על התקציב הכלכלי העומד לרשותנו, לאחר מכן יש לבחון באופן מוקפד ומחושה את הנתונים הפיזיים של המבנה כגון: שטח המבנה, גובה התקרה, חלוקה לחדרים ועוד.

מהם השיקולים שיש להביא בחשבון בזמן התקנת מזגנים ?

התקנת מזגנים חייבת להיעשות תוך קבלת מספר החלטות חשובות בניהם סוג המזגן, מזגן מיני מרכזי, עילי ו/או מזגן ריצפתי וכן החלטה על מקום התקנתם של יחידות המזגן, הן של המדחס (יחידה חיצונית) והן של יחידות פנימיות.
מעבר לכך, ישנם מספר שיקולים חשובים אשר ישפיעו על תפוקתו המרבית של המזגן ועל יעילותו וכוללים בין היתר:
התאמת רמת אספקת חשמל המזגן ללוח החשמל הקיים במבנה, התקנת יחידת הקירור הפנימית ויחידת המדחס החיצונית, המחייבים אותנו בביצוע מספר מהלכים חשובים וקריטיים, העברת צינורות המחברות בין שתי היחידות וכן מציאת פתחי ניקוז ליחידת הקירור.

אנו בחברת י.א.י מרכז האנרגיה נשווק עבורכם מזגנים מכל חברה, דגם וסוג ואף נדאג להפנותכם למתקינים מורשים של מיטב החברות המובילות בניהם: תדיראן, טורנדו, LG, אלקטרה, סגה ועוד

המזגן לא מקרר ? יש נזילות מים מהמזגן ? אתם זקוקים לטכנאי מזגנים !

אף אחד מאתנו לא מעוניין להיות במקום בו המזגן חדל מלפעול ו/או לספק את מרב התועלת שלו, בעיקר שמדובר בימי הקיץ החמים המאופיינים בעומסי החום הכבדים.
מקרים כאלו ואחרים הם מצבים לא נעימים, אשר במקרים רבים משפיעים רבות על ההרגשה ועל האווירה של השוהים במקום והפתרון האידיאלי והנכון הוא פנייה לטכנאי מזגנים אשר יגיעו באופן מידי למקום מצויד בידע המקצועי ובכלים המובילים, יאבחן את התקלה והבעיה ויציע פתרון נכון, יעיל ואיכותי.

מהם הקריטריונים בבחירת טכנאי מזגנים ?

כיום ניתן להבחין בטכנאי מזגנים רבים הפועלים ומספקים את שירותיהם, אשר חלקם מורשים ומוסמכים וחלקם לא, בחירה בטכנאי מזגנים העונה על הקריטריונים הבאים יוביל אתכם לכדי פתרון מקצועי, יעיל ובטוח.

1. טכנאי מורשה – ראשית כל, יש לבחור בטכנאי מזגנים אשר מורשה מטעם חברת יצרנית המזגנים, אשר מכיר לגופו כל חלק וכל גורם במזגן ואת התקלות האופייניות לאותו סוג ודגם.
2. אמין – כולנו וודאי צפינו בתוכנית “יצאת צדיק” בהם רבים מנותני השירות נכשלים ברמת אמינותם, על כן יש לבחור בטכנאי מזגנים אמין וישר אשר יציע פתרון ראוי ונכון בלא “גרימת     נזקים אחרים”
3. מוסמך – במידה והחלטתם לפנות לטכנאי מזגנים שאינו מורשה, יש לאמוד על רמת הסמכתו לדרוש ממנו להציג בפניכם תעודת הסמכה.
4.גמישות וזמינות – אף אחד מאתנו לא מעוניין להישאר עם מזגן תקול בימים חמים ולהיפך בימים קרים, על כן, יש לבחור בטכנאי מזגנים אשר יהיה מוכן לספק את שירותיו בכל שעה      ובכל רגע נתון.
5. ציוד מתקדם – ציוד מוביל ומתקדם מעיד רבות על איכות וטיב השירות שניתן, טכנאי מזגנים המעמיד לרשותו ציוד חדיש ומתקדם יאפשר לו לזהות ביתר קלות את התקלה ובמתן         פתרון מהיר ויעיל.
6. אחריות – חשוב לבחור בטכנאי מזגנים אשר יספק לכם תעודת אחריות על החלפים שהוחלפו וכן על שירותיו.

בחברת י.א.י מרכז האנרגיה תוכלו ליהנות משירות מקצועי, מהיר ואמין של טכנאי מזגנים מורשה של מיטב החברות המובילות

התקנת דודי שמש

יתרונות רבים לשימוש בדודי שמש:

דודי השמש הינם גופי חימום המותקנים על גגות הבתים ו/או המבנים הפועלים באמצעות אנרגיה סולארית (אנרגית השמש) לשם חימום המים לצרכים ולשימושים רבים ואחרים ומורכבים בעיקר ממיכל מים ומקולטי שמש.
לשימוש בדודי שמש יתרונות רבים ומגוונים כגון:

1. חיסכון באנרגיה: השימוש בדודי שמש ידוע כבעל חיסכון בצריכת אנרגיה
2. מים חמים: נפח המכל מאפשר ליהנות מכמות מרובה של מים חמים בתקופה החורף ובימים הקרים.
3. הפחתת זיהום אויר ושמירה על סביבה ירוקה: השימוש בדודי שמש תורם רבות לשמירה על איכות הסביבה.
4. דוד חשמלי: לדודי השמש יתרון נוסף, בכך שניתן להשתמש בהם אף כדוד חשמלי.

התקנת דודי שמש הינה עניין מורכב, אותה יש לבצע על ידי אנשי המקצוע המוסמכים והמורשים אשר יבצעו את ההתקנה בהתאם לכללים ולנהלים המחמירים של התקנת דודי שמש באופן המקצועי, היעיל והבטוח.

י.א.י מרכז האנרגיה, המומחים בהתקנה ותיקון של דודי שמש במקצועיות, באיכות ובאמינות ללא פשרות !

חברת י.א.י מרכז האנרגיה הינה חברת מובילה הפועלת למעלה מעשרות שנים באופן המקצועי, האיכותי והאמין ומספקת את שירותי התקנה והתיקון של דודי שמש של מיטב החברות המובילות בתחום בניהם: כרומגן, אמישרגז סולר, אור הטבע ונימרוד.
כמו כן, תיקון והחלפה של דודי שמש מתבצעים על ידי מיטב אנשי המקצוע המורשים והמוסמכים הפועלים במסגרת חברתינו.

תיקון דודי שמש

תיקון דודי שמש על ידי המומחים של י.א.י מרכז האנרגיה…לשקט הנפשי שלכם !

ישנם עשרות סיבות אשר מצריכות מאתנו פנייה לחברה מקצועית אשר תוכל לסייע בידנו לאתר את התקלה והבעיה שנגרמה לנו בדוד השמש ולהציע עבורנו פתרון חלופי, בין אם מדובר בתיקון דודי שמש ובין אם מדובר בהחלפתו.
גם דודי השמש, כמו כל מוצר חשמלי אחר, מחייב מאתנו תחזוקה וטיפול תקופתי וזאת על מנת לאפשר לנו ליהנות מיעילותו ותועלתו לאורך שנים, כמו כן, תחזוקה וטיפול שוטף ימנע גרירה של תקלות נוספות אשר עלותן עלולה להסתכם במאות ואף באלפי שקלים.

מהם הסיבות בגינן אנו זקוקים לתיקון דודי שמש ?

הסיבות אשר בגללן אנו זקוקים לטכנאי לשם תיקון דודי שמש נעוצות בשל :
1. אי חימום המים – אחת הסיבות הנפוצות ביותר המחייבות תיקון דודי שמש, הינה במקרה בו המערכת אינה מחממת את המים בצורה לה אנו מורגלים, כאשר הסיבה לכך נגרמת           כתוצאה מסתימת הקולט שנובעת מהצטברות של אבנית, אשר פוגמת ביעילותה של המערכת
2. נזילות – במקרים בהם ישנה נזילה הן מהדוד והן מהצנרת, מחייבת פנייה לטכנאי אשר ידאג לתיקון דודי השמש ובמידת הצורך להחלפתו.
3. תקלה בטרמוסטט – הטרמוסטט הוא זה שדואג לחימום המים, ואם מסיבה כזו או אחרת המים לא חמים דיו, כנראה שיש לכם תקלה בטרמוסטט המצריכה פנייה לטכנאי.
4. קצר – ישנם מקרים בהם נוצר קצר חשמלי כתוצאה מהשימוש בדוד השמש, אשר פנייה לטכנאי דודי שמש וחשמלאי יסייעו בידכם לאתר את מקור הקצר ולספק פתרון ראוי והולם.

אז אם מסיבה כזו או אחרת דוד השמש אינו מספק עבורכם את תפוקתו המקסימלית, אתם נדרשים לפנות לטכנאי אשר יבצע תיקון לדוד השמש, פנייה לי.א.י מרכז האנרגיה היא הפתרון האידיאלי והנכון עבורכם, שכן חברתנו מעמידה לרשות לקוחותיה את מיטב אנשי המקצוע המומחים בהתקנה ובתיקון דודי שמש של מיטב החברות המובילות

מתחייבים להצעה הטובה ביותר

לנוחיותכם, ניתן למלא את הפרטים הבאים, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם

© Copyright - י.א.י מרכז האנרגיה